compare

Будівельні суміші в інтернет-магазині

Усього товарів: 3

Кладочний розчин VM 01 T з трасом Quick-Mix

Кладочний розчин VM 01 T з трасом Quick-Mix

від 437.06 грн/шт.

Смесь для затирки швов FM T с трассом Tubag Quick-Mix

Смесь для затирки швов FM T с трассом Tubag Quick-Mix

від 464.11 грн/шт.

Кладочний розчин VK plus T з трасом Quick-Mix

Кладочний розчин VK plus T з трасом Quick-Mix

від 483.01 грн/шт.

Будівельні суміші

Будь-які будівельні ремонтні роботи проводяться за допомогою будівельних сумішей. Високий попит на ці матеріали пояснюється їх зручністю для проведення будівельно-оздоблювальних робіт. На відміну від матеріалів, приготованих вручну прямо на місці застосування, готові будівельні суміші мають кращі техніко-споживчі параметри, оскільки виготовляються в заводських умовах, під жорстким контролем виробника, з дотриманням усіх технологічних процедур і складу.

Сфера використання сухих будівельних сумішей

Будівельні суміші, які реалізуються через оптово-роздрібну мережу, орієнтовані на кінцевого споживача. Їх застосовують для проведення ремонтно-відновлювальних робіт середнього та малого обсягу. Матеріали розфасовані відносно компактні упаковки, зручні для перевезення, зберігання та використання в невеликих обсягах. Вага такого пакування варіюється в середньому від 5 до 30 кг. Розмір та тип упаковки підходить для перевезення у приватному легковому автомобілі та для тимчасового зберігання навіть у квартирних умовах.

Види будівельних сумішей

З величезного переліку видів та найменувань будівельних сумішей найбільш затребувані такі:

  • цементні, гіпсові, акрилові, вапняні штукатурки;
  • цементні розчини для цегляної кладки;
  • цементні та цементо-полімерні будівельні клейові склади для каменю, плитки, облицювання тощо;
  • склади для отримання підлоги, що самовирівнюється.

За типом застосування суміші можна розділити на стартові, універсальні та фінішні. До першої групи можна віднести всі клейові склади та будівельні розчини для цегляної кладки. До фінішних належать матеріали чистової та остаточної обробки. Універсальні суміші можуть застосовуватись в обох випадках, але з меншою ефективністю, ніж спеціалізовані. Призначення матеріалу докладно описано виробником у його каталогах та на самій упаковці.

Переваги та недоліки сухих сумішей

Готові будівельні суміші мають як переваги, так і недоліки.

Завдяки ретельно вивіреному компонентному складу, застосуванню модифікаторів, ізомерів, пластифікаторів, дотриманню технології виготовлення та строго окресленим сферам застосування споживач гарантовано отримує зручний, практичний та якісний продукт, що забезпечує очікуваний результат.

Готові будівельні суміші легко розлучаються водою до потрібної в'язкості та консистенції. Для правильного приготування достатньо дотримуватись інструкцій виробника та застосовувати лише ті добавки, які там вказані. Висока пластичність, потрібна в'язкість та оптимальна вологість готового розчину дозволять нівелювати можливі помилки та відхилення, які у разі простого цементного чи гіпсового складу призведуть до фатальних результатів. Таким чином, готові суміші краще підходять для індивідуального використання в умовах недостатньої кваліфікації та досвіду. Враховуючи високі параметри та зручність роботи з готовими сумішами, професійні будівельники також віддають перевагу.

Основний недолік готових сумішей полягає у вимогі виробника використати повний ряд власної продукції на всіх етапах проведення робіт. В іншому випадку, споживачеві не гарантується потрібний результат і не діють гарантійні зобов'язання виробника. Однак, згідно з практикою, що будівельники часто застосовують для різних робіт продукцію різних марок, що при достатньому досвіді ніяк не впливає на результат.


Є питання?