compare

Антиконденсат

Антиконденсат
  • Антиконденсат

Цена:

  • 53.10 грн/м.кв.

Артикул: 991901021

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Антиконденсат ціна в інтернет-магазині

АНТИКОНДЕНСАТ - це паронепроникна підпокрівельна плівка, яка застосовується у вентильованих утеплених і не утеплених скатних покрівлях, де покрівельним матеріалом служить металочерепиця, оцинкований лист та інші матеріали, вихідною сировиною для виробництва яких є метал.

Особливість АНТИКОНДЕНСАТА це ламінація поліпропіленової тканиною з однією з сторін плівки, яка виконує функцію адсорбуючою шару. Саме цей шар забезпечує вбирання вологи з пари, що піднімається з приміщення і захист металевого покрівельного покриття від корозії.

Переваги


- плівка гідроізоляції працює за принципом адсорбції, а не дифузії: вбирає вологу з пари піднімаються зсередини будівлі і поступово вивітрює її завдяки нижнього вентиляційного зазору

- високий показник гідроізоляції забезпечує утеплювача і конструкцій покрівлі від потрапляння крапель конденсату, які збираються на внутрішній стороні металевого покриття

- великий термін УФ стабільності (12 міс) і висока міцність тканинної структури матеріалу дозволяє використовувати плівку в якості тимчасового накриття та захисту конструкцій покрівлі.

   

Вас може зацікавити

Є питання?