compare

Tardex classic

Tardex classic
  • Tardex classic

Цена:

  • 1677.00 грн/м.кв.

Артикул: 992403005

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Tardex classic цена в интернет-магазине

Терасна дошка Classic – матеріал, який ефектно виглядає на літніх майданчиках, помостах та вуличних сценах. Його успішно застосовують навіть для облаштування літніх затишних ресторанів та кафе з терасами. Таке покриття відрізняється надійністю та міцністю. Ефектні кольори матеріалу дають можливість кожному підібрати найбільш привабливий колір покриття для підлоги.

Терасна дошка Classic доступна у чотирьох кольорах: графіт, венге, теракот, натур.Дошка Classic набагато практичніша, ніж натуральна деревина. Цей настил легко монтується, не потребує спеціального догляду та при необхідності розбирається у потрібному місці (наприклад, щоб провести ремонт). Таке дорожнє покриття не втрачає міцності протягом усього терміну служби і характеризується жаростійкістю. Якщо на покриття потрапив попіл від сигарети або віск від свічки, сліди забруднення легко видалити звичайним наждачним папером.

Бажаєте придбати якісне покриття – вибирайте терасну дошку Classic. Її текстура нагадує натуральне дерево, що додасть респектабельності вашій терасі!

Комплектація терасних систем Tardex

Террасная доска
Поверхность Двостороння: спил дерева/рифлення
Тип древесной составляющей Подрібнена деревина 70%
Производитель Tardex
Страна производитель Україна

Вас може зацікавити

Tardex Classic Home
1813.00 грн
Tardex Professional
2288.00 грн
Tardex Lite
1404.00 грн

Є питання?