compare

Ліктьова маркіза breez

Ліктьова маркіза breez
Ліктьова маркіза breez
Ліктьова маркіза breez
 • Ліктьова маркіза breez
 • Ліктьова маркіза breez
 • Ліктьова маркіза breez

Цена:

 • 18588.90 грн/шт.

Артикул: 992901001

Кількість
+
 • Опис
 • Характеристики

Ліктьова маркіза breez цена в интернет-магазине

Легка горизонтальна модель відкритого типу зі складною рамою ліктьового типу. Являє собою базову конструкцію, на основі якої збираються розвиненіші варіанти. За рахунок універсальних підвісних кронштейнів можуть кріпитись як до стіни, так і до стелі.


Пристрій

 1. Магістральний профіль.

Для збільшення загальної міцності та з метою посилення опірності до вітрового навантаження базова конструкція може бути посилена вертикальними стійками. Вони кріпляться краями магістрального профілю. Стійки поставляються в білому та коричневому виконанні. Максимально передбачена висота стояків становить 240 см.

2. Пластикові заглушки.

Служать для захисту від затікання дощу, елегантний естетичний вигляд. Для їхньої фіксації використовуються гвинти.

3. Тент.

Тент виготовляється із тканин італійської компанії PARA Tempotes.

4. Редуктор.

Служить для ручного відкривання та закривання тенту. Застосування редуктора дозволяє знизити зусилля, що додається до механізму.

5. Монтажні кронштейни.

Універсальні кронштейни розраховані на максимальне вагове та вітрове навантаження. З їхньою допомогою модель можна кріпити як до стіни, так і до стелі.

6. Вал із тканиною

Вал для намотування тканини. Є сталевим оцинкованим виріб певного профілю. Діаметр валу складає 78 мм.

7. Лікті моделі

Лікті - вузол рами тенту, що складається, виконані з алюмінію методом литися під високим тиском. Натяг забезпечує сталева пружина. Зусилля передається ланцюгом із нержавіючої сталі.

Надійна сторона комфорту1. Конструкція ліктя у розрізі.

2. Влаштування опорного підшипника валу в системі Liberty.

Міцність

Для створення основних елементів конструкції використається алюмінієва сировина компанії LIEBER. Лиття під тиском забезпечує високу міцність готових виробів, які також характеризуються підвищеною зносостійкістю.

Довговічність

Надійність та якість роботи виробу в основному визначається якістю його ключового елемента – складного механізму. Його важелі виготовлені з високоякісного екструдованого алюмінію. Потужна сталева пружина забезпечує жорстке фіксування у відкритому та закритому положенні. Він відповідає за натяг тканини і підтримує його протягом усього періоду експлуатації. Ланцюг із сталевої нержавіючої сталі з'єднує елементи та передає на них необхідне зусилля.

Кожна деталь обов'язково тестується на відповідність технічним вимогам. Кріпильні елементи, що зазнають підвищеного механічного навантаження, виготовляються з нержавіючої сталі. Міцний матеріал та продумана конструкція гарантує працездатність механізму протягом 40000 циклів.

Надійність

Для захисту поверхня деталей фарбується порошковим способом. Використовується технологія та матеріали компанії IGP зі Швейцарії.

Порошкове фарбування забезпечує водовідштовхувальний ефект. Це знижує налипання бруду, полегшує його видалення та чищення поверхні. Гідрофобне покриття призводить до самоочищення поверхні.
Етапи фарбування алюмінієвих деталей:

1. Заготівля

2. Поверхня заготовки обробляється для кращого зчеплення з порошком, що фарбує.

3. Деталь після фарбування.


Управління

Настінні кнопки управління.

Управління моделлю (відкриття та закриття) здійснюється через настінну кнопку. Передбачені такі режими роботи: керування натисканням на кнопку, провідне керування та радіокерування.

Пульт дистанційного керування.

Для віддаленого керування маркізою передбачено пульт дистанційного керування. Потужності передавача вистачає для подолання двох бетонних стін, розташованих між собою на відстані до 20 м-коду. За відсутності перешкод дальність радіоуправління досягає 300 м-коду.

Сонячно вітровий датчик.

У системі передбачені світловий та вітровий датчики, що відстежують рівень освітленості сонячним світлом та силу вітру. При досягненні заданого рівня сонячної освітленості світловий датчик подасть сигнал та система відкриється. Сильний вітер спричинить спрацювання вітрового датчика і виріб згорнеться, захищаючи себе від поломки. Сигнали від датчиків мають пріоритет перед сигналами з дистанційного керування і ручне управління в цьому випадку буде блокуватися.

Датчики, що відстежують силу сонця, швидкість вітру та наявність дощу автоматично відкривають та закривають систему.

Реакція на сонце: при досягненні запрограмованого значення освітленості тент відкривається, а при зменшенні світла закривається.

Датчик дощу виявляє появу опадів та формує сигнал на виконавчий пристрій. Залежно від запрограмованого алгоритму система відреагує на цей сигнал відкриванням або закриванням.

Коли віє вітер: датчик вітру відповідає за захист від вітрового навантаження. При досягненні заданої швидкості повітря датчик формує команду на згортання. Інші команди від пульта або клавіш блокуються.

Виробник автоматики Somfy дає 5 років гарантії своєї продукції. А продукція Galaxy має гарантійний термін лише 1 рік.


Яскрава сторона комфорту
Тканини PARA Tempotest (Італія)

 • поглинають значну частину шкідливого ультрафіолетового сонячного випромінювання;
 • просочені гідрофобним складом, що забезпечує також відштовхуючий ефект для пилу;
 • проникні для повітря, на ширяють;
 • добре зберігають первісну (задану) форму;
 • надійні у застосуванні.

Якість тканин PARA підтверджується міжнародним сертифікатом TUV, що означає повну відповідність стандарту UNI EN ISO 9001:2000.

Для отримання найвищого ступеня захисту поверхня тентів Para Tempotest обробляється наночастинками. В результаті обробки кожне волокно отримує власний молекулярний бар'єр, що захищає від УФ-випромінювання і додає тканини додаткову вологостійкість.

Завдяки системі самоочищення HI-Clean тканина практично не забруднюється, не накопичує пил, не вбирає запахи вихлопних газів, смогу та інших летючих забруднювачів. Тенти не схильні до виникнення і поширення грибка, моху, плісняви ​​і гнилі. Технологічний поверхневий шар захищає тканину від вбирання води та масел, залишаючи її проникною для повітря.

Солнцезащитные системы
Автоматика дротове керування, радіокерування, датчики вітру, сонця, дощу
Вынос (мм) 1600/2100/2600/3100
Ткань PARA TEMPOTEST/ПВХ
Управление ручне/автоматичне
Ширина (мм) min/max 1900/5000

Вас може зацікавити

Є питання?