compare

Мембрана delta-foxx plus

Мембрана delta-foxx plus
  • Мембрана delta-foxx plus

Цена:

  • 289.56 грн/м.кв.

Артикул: 991902015

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Мембрана delta-foxx plus цена в интернет-магазине

Завдяки високій паропроникності (значення Sd близько 0,02 м) забезпечується дифузійний відведення залишкової вологи з будівельної конструкції. Ущільнена структура нижнього шару мембрани дозволяє використовувати DELTA®-FOXX поверх опалубки з обрізних дощок.


Застосування плівки DELTA®-FOXX спільно з системними аксесуарами DELTA® дозволяє виконати водонепроникне ізоляційне підставу під будь-яку покрівлю на пологих схилах з кутами нахилу навіть 10 градусів. Така конструкція відповідає вимогам Центральної Спілки Німецьких Покрівельників (ZVDH) і є надійним захистом не тільки від дощової, але і від талої води. Непроникними є стики рулонів, місця примикання до стін і труб (проклеюються спеціальним герметиком DELTA®-THAN або клеєм DELTA®-PREN), а так само місця кріплення цвяхами контррейки, під яку попередньо проклеюється ущільнювальна стрічка з поліуретану DELTA®-NB 50.


Мембрана DELTA®-FOXX PLUS має дві зони проклеювання по краях рулону, виконані в заводських умовах. Це забезпечує неперевершений захист даху в будь-яких кліматичних районах від дощової і особливо талої води, що проникла через покрівельний матеріал.

Є питання?