compare

Gaf grand canyon

Gaf grand canyon
Gaf grand canyon
  • Gaf grand canyon
  • Gaf grand canyon

Цена:

  • 2857.28 грн/м.кв.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Gaf grand canyon цена в интернет-магазине

Grand Canyon – бітумна черепиця з довічною гарантією. Ретельно зроблена бітумна черепиця разом з ефектом тіні має вишуканий, але в той же час натуральний дизайн. Масивна, надзвичайно міцна бітумна черепиця Grand Canyon™ на 20% товщі, що надає Вашій покрівлі виняткову міцність та глибину відтінків натурального дерева. Спеціально розроблена палітра натуральних кольорів наголошує на схожості Grand Canyon™ з дерев'яною дранкою. Допомагає зберегти красу вашого даху від непривабливих синьо-зелених водоростей. Спеціально розроблена скловолоконна основа Micro Weave ® має відмінні характеристики та забезпечує найкращий захист кожного шару.


Багатошаровість бітумної черепиці Grand Canyon:

Granules – природні гранули базальтові алмазного дроблення, пофарбовані керамічним випалом. Лазерне дроблення та світловідбивна поверхня дають гранулам об'єм і глибину малюнка бітумної черепиці. УФ Блокиратор захищає від руйнівного сонячного світла, продовжує термін служби бітумної черепиці.

Asphalt – окислений високоякісний природний бітум покращує стійкість черепиці до найжорсткіших погодних умов.

Core – надміцне склополотно забезпечує міцність основи, яка захищає від тріщин та розломів. Склополотно зіткано з негорючих ниток, що забезпечує протипожежний захист класу A.

Adhesive – смуги склеювання черепиці під власною вагою під час нагрівання на сонці. Надійно закріплюють черепицю на покрівлі, утримуючи її навіть за ураганних вітрів.
Битумная черепица
Страна производства США
Форма черепицы 3D модель
Вес м2 покрытия 23,4 кг
Объем в упаковке 1,55 м2
гарантия, лет (год) Lifetime

Вас може зацікавити

Є питання?