compare

Gaf grand sequoia

Gaf grand sequoia
  • Gaf grand sequoia

Цена:

  • 2375.33 грн/м.кв.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Gaf grand sequoia цена в интернет-магазине

Grand Sequoia® – бітумна черепиця з довічною гарантією. Більш безпечна, ніж дерев'яна дранка, оскільки забезпечує захист від займання Класу А і від ультрафіолету. Більше розмірна бітумна черепиця із запатентованим унікальним дизайном надає приголомшливий вигляд престижним будинкам та будовам. Спеціально розроблена основа Micro Weave ® має відмінні характеристики та забезпечує найкращий захист кожного шару. Під час випробувань у лабораторних умовах бітумна черепиця витримала пориви вітру силою 58 м/с. Подвійний клейкий шар Dura Grip® щільно фіксує кожну плитку та знижує ризик її зриву вітром.


Багатошаровість бітумної черепиці Grand Sequoia:


Ranules - природні гранули базальтові алмазного дроблення, пофарбовані керамічним випалом. Лазерне дроблення та світловідбивна поверхня дають гранулам об'єм і глибину малюнка бітумної черепиці. УФ Блокиратор захищає від руйнівного сонячного світла, продовжує термін служби бітумної черепиці.

Asphalt – окислений високоякісний природний бітум покращує стійкість черепиці до найжорсткіших погодних умов.

Core – надміцне склополотно забезпечує міцність основи, яка захищає від тріщин та розломів. Склополотно зіткано з негорючих ниток, що забезпечує протипожежний захист класу A.

Adhesive – смуги склеювання черепиці під власною вагою під час нагрівання на сонці. Надійно закріплюють черепицю на покрівлі, утримуючи її навіть за ураганних вітрів.Битумная черепица
Страна производства США
Форма черепицы 3D модель
Вес м2 покрытия 18 кг
Объем в упаковке 1,86 м2
гарантия, лет (год) Lifetime

Вас може зацікавити

Є питання?