compare

Gaf slateline

Gaf slateline
Gaf slateline
  • Gaf slateline
  • Gaf slateline

Цена:

  • 1445.85 грн/м.кв.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Gaf slateline ціна в інтернет-магазині

Slateline® – бітумна черепиця з довічною гарантією. Slateline® - найкраща бітумна черепиця у виробничій лінійці компанії GAF, проте коштує менше ніж дорогий сланець і не дає тріщин, як дерев'яна черепиця. Подвійний клейкий шар Dura Grip знижує ризик її зриву вітром. Виробник гарантує, що бітумна черепиця витримає пориви вітру силою 58 м/с! Спеціально розроблена основа Micro Weave ® має відмінні характеристики та забезпечує найкращий захист у всіх кліматичних умовах. Захист від плям StainGuard® допомагає зберегти красу вашого даху від непривабливих синьо-зелених водоростей. Спеціальна формула клею Dura Grip® дозволяє збільшити швидкість клейки на 25% в умовах температур, на 20% нижче, ніж для звичайних елементів, що клеять.


Багатошаровість бітумної черепиці Slateline:

Ranules - природні гранули базальтові алмазного дроблення, пофарбовані керамічним випалом. Лазерне дроблення та світловідбивна поверхня дають гранулам об'єм і глибину малюнка бітумної черепиці. УФ Блокиратор захищає від руйнівного сонячного світла, продовжує термін служби бітумної черепиці.

Asphalt – окислений високоякісний природний бітум покращує стійкість черепиці до найжорсткіших погодних умов.

Core
– надміцне склополотно забезпечує міцність основи, яка захищає від тріщин та розломів. Склополотно зіткано з негорючих ниток, що забезпечує протипожежний захист класу A.

Adhesive
– смуги склеювання черепиці під власною вагою під час нагрівання на сонці. Надійно закріплюють черепицю на покрівлі, утримуючи її навіть за ураганних вітрів.Битумная черепица
Страна производства США
Форма черепицы Цегла
Вес м2 покрытия 12 кг
Объем в упаковке 3,1 м2
гарантия, лет (год) Lifetime

Вас може зацікавити

Є питання?