compare

Gaf timberline

Gaf timberline
Gaf timberline
  • Gaf timberline
  • Gaf timberline

Цена:

  • 929.48 грн/м.кв.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Gaf timberline ціна в інтернет-магазині

Timberline® - бітумна черепиця, що найбільш продається в Північній Америці! Ідеальна для тих, хто хоче вишуканішу бітумну черепицю. Черепиця Timberline® HD і більш міцна серія Timberline® Ultra HD характеризуються запатентованими корпорацією GAF “чіткими” відтінками кольорів та насиченим ефектом тіні. Завдяки чудовому дизайну та надзвичайно міцній основі Micro Weave® серія Timberline® стала найпопулярнішою бітумною черепицею у Північній Америці.

Подвійний клейкий шар Dura Grip® щільно фіксує кожну гонту і знижує ризик її зриву поривом вітром. Виробник гарантує, що бітумна черепиця витримає пориви вітру силою 49 м/сек!


Багатошаровість бітумної черепиці Timberline:


Granules – природні гранули базальтові алмазного дроблення, пофарбовані керамічним випалом. Лазерне дроблення та світловідбивна поверхня дають гранулам об'єм і глибину малюнка бітумної черепиці. УФ Блокиратор захищає від руйнівного сонячного світла, продовжує термін служби бітумної черепиці.

Asphalt – окислений високоякісний природний бітум покращує стійкість черепиці до найжорсткіших погодних умов.

Core – надміцне склополотно забезпечує міцність основи, яка захищає від тріщин та розломів. Склополотно зіткано з негорючих ниток, що забезпечує протипожежний захист класу A.

Adhesive – смуги склеювання черепиці під власною вагою під час нагрівання на сонці. Надійно закріплюють черепицю на покрівлі, утримуючи її навіть за ураганних вітрів.Битумная черепица
Страна производства США
Форма черепицы Трапеція
Вес м2 покрытия 11,6 кг
Объем в упаковке 3,05 м2
гарантия, лет (год) Lifetime

Вас може зацікавити

Є питання?