compare

Gaf woodland

Gaf woodland
Gaf woodland
  • Gaf woodland
  • Gaf woodland

Цена:

  • 1686.83 грн/м.кв.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Gaf woodland ціна в інтернет-магазині

Woodland™ – бітумна черепиця з довічною гарантією. Збільшення візуальної привабливості Вашого будинку за допомогою нової колекції дизайнерської черепиці GAF стане цікавим заняттям і розумною інвестицією. Бітумна черепиця «Преміум» класу Woodland™ пропонує Вам красу розкішних дизайнерських форм... але неймовірно доступну ціну.

Зовні виглядає як сланець ручної роботи, Європейська черепиця Woodland™ поєднує сільський шарм і стиль 21 століття, тому зробить Ваш будинок ефектним. При цьому вона коштує не набагато більше, ніж звичайна бітумна черепиця. Найбільший виробник бітумної черепиці у Північній Америці, GAF дає 100% гарантії якості.


Черепиця Woodland™ коштує лише частину вартості керамічної черепиці, черепиці з натурального сланцю, дерев'яної дранки або іншої якісної черепиці. Імітація черепиці ручної роботи з великими об'ємними гонтами робить черепицю неперевершено красивою, що відрізняється від інших. Спеціально розроблена палітра кольору підкреслює натуральність бітумної черепиці. Ця черепиця розроблена за технологією Advanced Protection®, яка зводить до мінімуму використання природних ресурсів, забезпечуючи надійний захист для Вашого будинку. Захист від плям StainGuard® допомагає зберегти красу вашого даху від синьо-зелених водоростей. Подвійний клейкий шар Dura Grip знижує ризик її зриву вітром. Виробник гарантує, що бітумна черепиця витримає пориви вітру силою 58 м/с!

Битумная черепица
Страна производства США
Форма черепицы 3D модель
Вес м2 покрытия 14,2 кг
Объем в упаковке 2,32 м2
гарантия, лет (год) Lifetime

Вас може зацікавити

Є питання?