compare

Ліктьова маркіза juventa

Ліктьова маркіза juventa
Ліктьова маркіза juventa
Ліктьова маркіза juventa
 • Ліктьова маркіза juventa
 • Ліктьова маркіза juventa
 • Ліктьова маркіза juventa

Цена:

 • 33522.90 грн/шт.

Артикул: 992901003

Кількість
+
 • Опис
 • Характеристики

Ліктьова маркіза juventa ціна в інтернет-магазині

Горизонтальний тент касетного типу з рамою, що складається у ліктьових шарнірах. У складеному стані широкий магістральний профіль накриває ліктьові зчленування, а тканина системи знаходиться у закритій алюмінієвій касеті. У базовій поставці система укомплектована воланом.


1. Силіконові демпфери.

Демфери служать для усунення шуму в момент зіткнення металевих частин рами у складеному стані. Вони ж оберігають забарвлену поверхню елементів системи від подряпин та задир.

2. Магістральний профіль.

Завдяки своїй конструкції та розмірам магістральний профіль закриває собою шарніри у складеному стані.

3. Пластикові заглушки.

Необхідні для декоративного захисту торців магістрального профілю. Для надійної фіксації – кріпляться гвинтами.

4. Полотно тканини.

Використовується особливо міцна тканина Tempotest італійського бренду Para.

5. Касета для тканини.

Для захисту матеріалу від передчасного старіння, зношування та вицвітання використовується окрема касета. Вона є оцинкованим сталевим тубусом складного профілю з профільованим валом діаметром 78 мм.

6. Пластикові декоративні заглушки.

Захищають від бруду та пилу внутрішню порожнину контейнера.

7. Пластикові декоративні ковпачки.

Прикривають рухомі частини механізму, забезпечують системі естетично завершений вигляд.

8. Алюмінієвий профіль, що несе 40х40 мм.

Міцний профіль спеціального перерізу, що є опорною основою для всієї конструкції.

9. Доводчики

Рухливі елементи механізму підтягування касети.

10. Монтажні кронштейни.

Кріпильні елементи дозволяють встановлювати систему на стіну або стелю. Можуть зміщуватися щодо крайніх точок. Для протяжних маркіз можливе використання додаткових кронштейнів.

11. Лікті тенту.

Алюмінієві елементи одержані методом лиття під високим тиском. Сталевий ланцюг передає зусилля сталевої пружини та забезпечує стабільне натягування матеріалу.

При використанні ПВХ тканини максимальний винос становить 2600 мм, а максимальна ширина – 5000 мм.

1. Конструкція шарніра у розрізі.

2. Підшипник підтримки валу.

Міцність системи

Забезпечується високою якістю профілю та решти алюмінієвих компонентів, виготовлених методом лиття під високим тиском. Застосовується сировина компанії Lieber.

Довговічність

Найбільш навантаженим вузлом системи є шарнірне з'єднання. Його довговічність визначає довговічність усієї системи в цілому. 'Плечі' вузла виконані з екструдованого алюмінію. Пружинний механізм включає саму пружину і натяжний ланцюг. Забезпечують постійне натяг тканини тенту протягом усього терміну його експлуатації. Ланцюг зроблений з нержавіючої сталі, корозії, що не піддається, і зносу від пилу і бруду. Виробник гарантує безпроблемну роботу механізму протягом 40000 рухових циклів. Усі деталі на етапі створення поштучно тестуються на відповідність заданим технологічним параметрам.

Надійність

Для захисту зовнішньої поверхні застосовується порошкове фарбування матеріалами відомої швейцарської компанії IGP. Таке покриття характеризується високою гідрофобністю, що призводить до відштовхування води та бруду, легкого очищення поверхні, у тому числі самоочищення.


Покриття алюмінієвих деталей захисним забарвленням включає кілька етапів:

1. Підготовка заготівлі;

2. Обробка поверхні для нанесення фарби;

3. Фарбування.


Настінні кнопки управління.

Це стаціонарний пульт управління, який формує сигнали на відкривання або закривання через провідний або радіоканал.

Пульт дистанційного керування.

Переносний ПДУ виконує самі функції, що й настінна кнопка управління, але, на відміну від неї, має менші розміри і може бути перенесений в будь-яке місце. Потужність сигналу цього пульта вистачає для подолання двох бетонних стін, рознесених між собою на відстань до 20м. Таким чином, керувати зовнішнім тентом можна навіть зсередини будівлі. На відкритому просторі дальність дії пульта сягає 300 м-коду.

Сонячно вітровий датчик.

Автоматичне керування положенням маркізи регулюється світловим та вітровим датчиками. При досягненні рівня сонячного освітлення заданого значення, датчик освітленості формує сигнал на висування системи. Коли сила сонячного світла опускається нижче за заданий рівень - він складається.

Вітровий датчик призначений для захисту від поломки під час сильного вітру, при досягненні швидкості порогового вітру значення конструкція складається. При цьому блокуються решта всіх сигналів на відкривання системи, що надходять з пультів або інших датчиків.

Датчик дощу.

Фіксує поява опадів, формуючи сигнал у модуль, що управляє. Залежно від логіки програми, конструкція у разі висувається (захищає від дощу) чи засувається (паркується у вихідне становище).

Завдяки наявності датчиків та системі обробки їх сигналів тент може скільки завгодно довго працювати в автоматичному режимі.

У наших системах застосовується автоматика Somfy із гарантією 5 років або продукція компанії Galaxy з гарантією 1 рік.
Тканини Para Tempotest (Італія)

 • добре захищають від ультрафіолетового випромінювання;
 • просочені гідрофобним складом, що сприяє відторгненню бруду та пилу;
 • проникні для повітря;
 • добре зберігають первісний вигляд;
 • надійні в експлуатації.

Якість матеріалів Para підтверджується наявністю сертифікату TUV, що означає повну відповідність міжнародному стандарту UNI EN ISO 9001:2000.

Особлива обробка поверхні наночастинками утворює на кожному волокні молекулярний бар'єр, що забезпечує підвищену стійкість до УФ-випромінювання та підвищену вологостійкість.

Відторгнення вологи та бруду в умовах міського смогу та насиченості різними забрудненнями дозволяє вважати такий матеріал самоочисним. Система самоочищення HI-Clean дуже ефективно виявила себе в умовах підвищеної забрудненості та загазованості повітря великих мегаполісів. Відмінно протистоїть процесам гниття, виникненню плісняви, появі грибка і навіть попаданню олії на його поверхню.Солнцезащитные системы
Автоматика дротове керування, радіокерування, датчики вітру, сонця, дощу
Вынос (мм) 1600/2100/2600/3100/3600
Ткань PARA Tempotest/ПВХ
Угол наклона 5° - 50°
Управление ручне/автоматичне
Ширина (мм) min/max 2100/7000

Вас може зацікавити

Є питання?