compare

Loft brick стара прага 03

Loft brick стара прага 03
  • Loft brick стара прага 03

Цена:

  • 605.00 грн/м.кв.

Артикул: 991218033

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Loft brick стара прага 03 цена в интернет-магазине

Плитка Loft brick стара прага 03 - це одна з варіацій колекції Прага, що широко застосовується для декоративно-облицювальних будівельних робіт. Колір, відтінок, оформлення та розміри пластин повністю відповідають аналогічним параметрам цегли з глини, що широко застосовується в минулі століття для празького будівництва.

За рахунок ручного формування заготовок кожна пластина плитки отримує свій власний унікальний вигляд. Після вібропресування та сушіння матеріал набуває високої міцності, підвищеної щільності, повної водонепроникності та стійкості до всіх видів атмосферних факторів. Оскільки сировина забарвлюється в масі, невеликі відколи, подряпини та інші пошкодження зовсім не впадають у вічі і губляться на тлі глибокої фактури поверхні. Стіна, покрита такою плиткою, практично не відрізняється від відкритої цегляної кладки старовинної стіни або будівлі.

Завдяки високим декоративним якостям це облицювання може застосовуватися для захисту та декоративного оформлення будь-яких кам'яних поверхонь.

Клинкерная плитка
Размер, мм 210х45х14
Вес, кг 1шт. 0,28
Расход, шт/м² 73

Вас може зацікавити

Є питання?