compare

Мрамор black marble sandblasted 1x7,5x40,6 см

Мрамор black marble sandblasted 1x7,5x40,6 см
  • Мрамор black marble sandblasted 1x7,5x40,6 см

Цена:

  • 2061.62 грн/м.кв.

Артикул: 991222008

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Мрамор black marble sandblasted 1x7,5x40,6 см ціна в інтернет-магазині

Однією з найбільш актуальних тенденцій в сфері будівельного дизайну залишається широке застосування оздоблювального мармуру. Це матеріал, який пережив перевірку популярністю протягом мало не всієї історії людської цивілізації, все так же притягує увагу споживачів.

Що таке еліта?

Мармур являє собою вапняк, видозмінений протягом геологічних епох під дією температури, тиску та інших глобальних чинників. На відміну від самого вапняку, мармур відрізняється дуже високою механічною міцністю, щільністю, водонепроникністю і монолітним будовою. Мармур може мати різні кольори і відтінки. Ідеально однотонний мармур в природі практично не зустрічається, але цей матеріал цінують саме за природно різноманіття.

Найбільш відомий – білий мармур. Більш дорогим і елітним прийнято вважати саме чорний мармур. При розробці мармурових кар'єрів фахівці попередньо визначають розташування колірних шарів і підбирають таку площину відвалу плит, при якій виходить найбільш ефективна і красива картина поверхні.

Практика застосування мармурової плитки

Мармурова обробка завжди вражає глибиною і насиченістю візерунків, народжених самою природою. І ця краса потребує дбайливого ставлення. Оскільки мармур, як і початковий вапняк, піддається руйнуванню від дії кислот, мармурову плитку вкрай рідко застосовують для зовнішніх робіт. Її основна сфера – вишукані інтер'єрні рішення, а також устаткування басейнів, лазень, елітних ванних кімнат.

Оскільки мармур є досить крихким, його приклеюють до основи по всій площині поверхні. Оскільки мармур не вбирає воду, то для нього береться спеціальний клей, що володіє підвищеною адгезією до гігроскопічним поверхонь.

По виду поверхні мармурова плитка ділиться на глянсову і напівматову. Для невеликих, слабо освітлених приміщень краще вибирати світлий мармур. Темний мармур більше підходить для створення офіціозу великих публічних приміщень, або в якості контрастної обробки основного світлого фону облицювання.

Мармур відмінно поєднується з переважною більшістю інших оздоблювальних матеріалів. Тут все залежить тільки від фантазії дизайнера.

Є питання?