compare

Мрамор black marble tumbled 1x7,5x40,6 см

Мрамор black marble tumbled 1x7,5x40,6 см
  • Мрамор black marble tumbled 1x7,5x40,6 см

Цена:

  • 1986.65 грн/м.кв.

Артикул: 991222006

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Мрамор black marble tumbled 1x7,5x40,6 см ціна в інтернет-магазині

Однією з найактуальніших тенденцій у сфері будівельного дизайну, як і раніше, залишається широке застосування оздоблювального мармуру. Це матеріал, що пережив перевірку популярністю протягом чи не всієї історії людської цивілізації, так само привертає увагу споживачів.

Що таке мармур?

Мармур є вапняком, видозміненим протягом геологічних епох під дією температури, тиску та інших глобальних факторів. На відміну від самого вапняку, мармур відрізняється дуже високою механічною міцністю, щільністю, водонепроникністю та монолітною будовою. Мармур може мати різні кольори та відтінки. Ідеально однотонний мармур у природі практично не зустрічається, але цей матеріал цінують саме за природне різноманіття.

Найбільш відомий – білий мармур. Більш дорогим та елітним прийнято вважати саме чорний мармур. При розробці мармурових кар'єрів фахівці попередньо визначають розташування кольорових шарів та підбирають таку площину відвалу плит, при якій виходить найбільш ефективна та красива картина поверхні.

Практика застосування мармурової плитки

Мармурове оздоблення завжди вражає уяву глибиною та насиченістю візерунків, народжених самою природою. І ця краса потребує дбайливого ставлення. Оскільки мармур, як і початковий вапняк, схильний до руйнування від дії кислот, мармурову плитку вкрай рідко застосовують для зовнішніх робіт. Її основна сфера – вишукані інтер'єрні рішення, а також обладнання басейнів, лазень, елітних ванних кімнат.

Оскільки мармур досить крихкий, його приклеюють до основи по всій площині поверхні. Оскільки мармур не вбирає воду, то для нього береться спеціальний клей, що має підвищену адгезію до гігроскопічних поверхонь.

На вигляд оформлення поверхні мармурова плитка ділиться на глянсову і напівматову. Для невеликих, слабко освітлених приміщень краще вибирати світлий мармур. Темний мармур більше підходить для створення офіціозу великих публічних приміщень, або як контрастне оздоблення основного світлого фону облицювання.

Мармур відмінно поєднується з переважною більшістю інших оздоблювальних матеріалів. Тут все залежить лише від фантазії дизайнера.

Є питання?