compare

Roto designo r69g h wd

Roto designo r69g h wd
  • Roto designo r69g h wd

Цена:

  • 20959.20 грн/шт.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Roto designo r69g h wd цена в интернет-магазине

Мансардне вікно Roto Designo R69G H WD призначене для закритих утеплених приміщень, розміщений прямо під дахом. Вікна цієї моделі монтуються безпосередньо в покрівельне покриття, що має кут нахилу 20-60 градусів. При інших кутах нахилу можливе порушення герметичності гідроізоляції з бічної лінії рами.
Конструкція
Мансардне вікно Roto Designo R69G H - дерев'яне, виготовлене з клеєного 3-ламельного клеєного бруса на основі деревини дрібношарової скандинавської сосни. Матеріал відбирається згідно з 6 критеріями якості, прийнятими в компанії. Крім просочення деревини, захист від усіх негативних впливів забезпечується також багатошаровим полімерним напилюванням поверхні.
Склопакет - теплозахисний, з аргоновою накачкою. Зовнішнє скло пакета – загартоване. Додатковий термоізоляційний блок збільшує коефіцієнт теплового опору ще на 15%.
Центрально-поворотний механізм відкривання та чотириточковий замок з ручкою в нижній частині стулки робить мансардне вікно Roto Designo R69G H одним із найбільш затребуваних товарів цього бренду.
Мансардное окно
Ось открывания 1/2 висоти вікна
Расположение ручки Знизу
Дистанционное управление Ні
Производитель Roto
Страна производитель Німеччина
гарантия, лет (год) 15

Є питання?