compare

Schiedel quadro

Schiedel quadro
  • Schiedel quadro

Цена:

  • 13562.00 грн

Артикул: 993301093

Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Schiedel quadro ціна в інтернет-магазині

Система колективного димовидалення, застосовувана в багатоквартирних багатоповерхових житлових будинках з поквартирною системою опалення на базі газових котлів з закритою камерою згоряння. В Україні застосовується з 2006 року. Димовідвідна система повітря-газ (європейська класифікація LAS), забезпечує безпечне видалення димових газів і підведення повітря для газових котлів.

Компактна система не займає багато місця, дозволяє підключати до 10 котлів, розташованих на різних поверхах будівлі. Застосовується в приватному будівництві для відведення димових газів від турбованих, конденсаційних котлів, каскадів котлів з закритою камерою згоряння. Используестся в багатоповерховому будівництві як колективний димохід.

Легкість і швидкість монтажу, великий термін служби, відсутність обтяжливих витрат часу і праці на обслуговування системи. Одне з головних переваг димоходу QUADRO -це можливість підведення повітря для горіння в топку котла зовні, через інтегрований вентиляційний канал. Дана перевага виключає спалювання кисню в приміщенні навіть при щільно закритих вікнах і дверях.

Вас може зацікавити

Schiedel uni
14742.00 грн
Schiedel kerastar
6300.00 грн

Є питання?