compare

Терасна дошка в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 8

Tardex Lite

Tardex Lite

від 1404.00 грн/м.кв.

Tardex Classic

Tardex Classic

від 1677.00 грн/м.кв.

Tardex Classic Home

Tardex Classic Home

від 1813.00 грн/м.кв.

Tardex Professional

Tardex Professional

від 2288.00 грн/м.кв.

Porch Multi

Porch Multi

від 2575.80 грн/м.кв.

Brugan Elegant Light 3D

Brugan Elegant Light 3D

від 3097.00 грн/м.кв.

Legro Ultra Natural

Legro Ultra Natural

від 3656.55 грн/м.кв.

Brugan multicolor

Brugan multicolor

від 4108.75 грн/м.кв.

Терасна дошка

Терасна дошка - інноваційне рішення для облаштування садових доріжок та відкритих веранд. Цей варіант підходить не тільки для приватних будинків, але і для заміських котеджів, лазні чи сауни. Таке покриття відрізняється красою, стилем та простотою укладання. Наприклад, вона не схильна до гниття, не знайома з появою плісняви ​​і виявляє стійкість до вологи і морозу. Саме тому їй віддають перевагу навіть тоді, коли виконується облаштування басейну або місць з підвищеною вологістю.

Терасна дошка безшовна, вона виготовляється із цільного масиву дерева або з додаванням полімерних матеріалів після спеціальної обробки. Це дозволяє зберегти всі цінні якості деревини та полімерів, які й забезпечують стійкість до сонячних променів, атмосферних опадів та тиску.

Це найдорожче та якісне рішення для доріг серед усіх матеріалів, представлених на сучасному ринку. Композит при цьому на відміну від дерев'яного варіанту забезпечить надійне покриття вашій терасній доріжці та гарантує безпеку тим, хто ходитиме по ній. Оскільки полімери, що входять до складу дпк, не ковзають та забезпечують гарне зчеплення взуття.


До речі, декінг дпк не схильний до гниття і не розсихається під впливом ультрафіолету. Звичайно, при дбайливому поводженні з натуральною деревиною, вона теж надовго здатна зберегти свої експлуатаційні характеристики.

Є питання?