compare

Фасадні та стінові матеріали в інтернет-магазині

Фасадні та стінові матеріали

Фасадні та стінові матеріали - обличчя будинку, що відбиває почуття стилю не тільки архітектора, а й власника. Для приватних будинків із заміських котеджів характерна оригінальність, затишність і доглянутість, для офісних і промислових будівель - практичність, стиль і строгість.
Сучасний фасад та стіни – запорука виконання вашої мрії. Допомогою, найбільш популярною вважають натуральну обробку з каменю (пісковика, кварциту, черепашника, вапняку). При цьому безліч штучної сировини успішніше імітує, виділяючись не менш надійними експлуатаційними характеристиками.

Щоб вибрати фасадні та стінові ресурси для будинку чи котеджу, потрібно враховувати архітектурні особливості споруди. Адже будівельний ринок пропонує масу варіантів (фіброцементні і азбестоцементні плити, керамічну і кам'яну плитку, алюмінієві панелі), не кожен з яких підійде саме для вашої будівлі. Наприклад, вентильований вимагатиме монтажу на певній відстані від стіни, що дозволить поліпшити теплоізоляційні властивості внутрішніх. Такі нюанси потрібно знати та враховувати.

Обов'язково отримайте консультацію фахівця, якщо самі зуміли підібрали той чи інший варіант фасадних елементів. Це допоможе отримати незалежну оцінку експерта і врахувати ті моменти, які ви не зважали, наприклад, особливості кліматичних умов місцевості, рівень деформації матеріалу в момент монтажу або експлуатації.

Є питання?