compare

Керамічний блок в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 32

2,12 НФ

2,12 НФ

від 8.82 грн/шт.

Porotherm 30 P+W

Porotherm 30 P+W

від 73.33 грн/м.кв.

Porotherm 38 P+W

Porotherm 38 P+W

від 84.75 грн/шт.

Porotherm 8 Profi

Porotherm 8 Profi

від 84.75 грн/шт.

Porotherm 25 P+W

Porotherm 25 P+W

від 85.86 грн/шт.

Porotherm 30 K

Porotherm 30 K

від 91.75 грн/шт.

Porotherm 8 Dryfix

Porotherm 8 Dryfix

від 92.12 грн/шт.

Porotherm 11,5 Profi

Porotherm 11,5 Profi

від 96.91 грн/шт.

Porotherm 44 P+W

Porotherm 44 P+W

від 106.86 грн/шт.

Керамічний блок

Керамічний блок давно витіснив з ринку звичну знайому всім цеглу. Він заслужив визнання великої кількості будівельників та професіоналів. Адже завдяки невеликим розмірам він легко піддається транспортуванню, навіть на тривалі відстані. Більше того, він не пред'являє жорстких вимог до умов зберігання і витримує навіть підвищену вологість і сильний мороз.

На сучасному ринку в порівнянні з іншими будівельними матеріалами камінь керамічний вважається альтернативним будматеріалом. Він має покращені характеристики на відміну від свого попередника. По-перше, вдвічі краще зберігає тепло, а по-друге, більш стійкий до механічних пошкоджень.
А ось до недоліків відносять крихкість, характерну для всіх керамічних виробів. Тому роботи повинен проводити тільки досвідчений майстер. Однак цей недолік під час транспортування легко прикрашається спеціальною упаковкою, що дозволяє провести безпечне перевезення навіть на великі відстані.

До речі, при укладанні таких блоків витрачається значно менше матеріалу, ніж при монтажі цегли. При цьому можна закласти порівняно велику площу, що економить бюджет будівлі в цілому. В основному такі замінники відрізняються між собою розмірами, формою та маркуванням. Тому їх можна застосовувати для будівництва не тільки житлових, а й промислових чи адміністративних будівель.

Є питання?