compare

Металевий сайдинг в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 5

Зруб

Зруб

від 369.90 грн/м.кв.

Дошка

Дошка

від 369.90 грн/м.кв.

Корабельна дошка

Корабельна дошка

від 405.00 грн/м.кв.

Дошка безшовна

Дошка безшовна

від 414.00 грн/м.кв.

Дошка безшовна з мікрорібером

Дошка безшовна з мікрорібером

від 414.00 грн/м.кв.

Металевий сайдинг

Якщо за старих часів стіни будинків, в кращому випадку, штукатурили, то сьогодні будівельна промисловість пропонує масу відмінних варіантів зовнішньої обробки. Одним із таких рішень є сайдинг.

Швидке оздоблення зовнішніх стін

Сайдинг - це металеві або пластикові панелі для повного або часткового оздоблення зовнішніх частин будівлі. Застосування сайдинга дозволяє в рази збільшити швидкість і зменшити вартість зовнішньої обробки. Сайдинг може виконуватися у вигляді вертикальних або горизонтальних панелей різної ширини, довжини, фактури, форми та забарвлення.

Традиційно для виробництва сайдинга використовується метал. Панелі виготовляються з оцинкованої сталі, рідше - з алюмінію. Для захисту від корозії і надання потрібних естетичних параметрів метал покривають одним або декількома шарами полімерів, включаючи останній шар міцної фарби.

В останні роки почав набирати популярності пластиковий сайдинг, який дещо потіснив метал у цій ніші. Але, як відомо, полімерні матеріали схильні до впливу сонячного ультрафіолету, тому їх довговічність знаходиться в прямо пропорційній залежності від якості та вартості пластику.

Металевий сайдинг

Популярність металевого сайдингу пояснюється безліччю його переваг. Почнемо з того, що на відміну від хімічного виробництв з випуску полімерів обладнання для обробки металу – повсюдно доступне та відрізняється великою розвиненістю своїх можливостей. Та й широкий вибір металопрокату сприяє розвитку цього виробництва.

Готовий металевий сайдинг має такі переваги:

  • не боїться спеки та морозу;
  • вогнестійкий;
  • має високу механічну міцність;
  • легко обробляється та встановлюється;
  • легко ремонтується;
  • має досить тривалий термін служби.

Крім того, метал дуже пластичний матеріал з погляду отримання різного профілю, фактури та зовнішньої форми готового виробу. Завдяки наявності власної системи кріплення, для монтажу та встановлення металевого сайдингу використовуються найпоширеніші слюсарні інструменти. Облицювання з металевого сайдинга здатне повністю змінити зовнішній вигляд будівлі, забезпечити йому новий дизайн та невпізнанний оригінальний образ.

Іншими словами, це прекрасний і естетичний облицювальний матеріал, який цілком заслужено має великий успіх і попит у покупців.

Є питання?