compare

Сходи на другий поверх в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 6

Minka Boras

Minka Boras

від 10785.00 грн/шт.

Minka Twister

Minka Twister

від 29838.50 грн/шт.

Minka Spiral Effect

Minka Spiral Effect

від 61115.00 грн/шт.

Minka Joker

Minka Joker

від 64710.00 грн/шт.

Minka Venezia

Minka Venezia

від 68305.00 грн/шт.

Minka Rondo Zink Plus

Minka Rondo Zink Plus

від 68305.00 грн/шт.

Сходи на другий поверх

Оскільки будинок будується на віки, або як мінімум на роки життя одного покоління, то й сходи в ньому мають бути надійними та довговічними. Це стосується будь-яких сходів: кам'яних, залізобетонних, залізних та навіть дерев'яних. Причому навіть для дерев'яних не повинно бути жодних знижок: їх термін служби повинен становити як мінімум кілька десятиліть, тобто не надто сильно виділятися за своєю довговічністю на тлі інших конструкцій у будинку.

Максимальний комфорт мінімальними зусиллями

На відміну від способу життя минулих поколінь, сучасні житла орієнтовані отримання максимального комфорту на мінімальній площі. У разі обмеженого простору розробникам сходів доводиться забезпечувати необхідний комфорт у межах дуже невеликого відведеного простору.

Крім того, сходи на другий поверх є важливим елементом інтер'єру приміщення. Саме тому виробники приділяють велику увагу їхньому естетичному сприйняттю. Для зменшення займаної площі сходи зазвичай розташовуються вздовж стіни або робляться гвинтовими. Тому відмінністю цих моделей є лише один зовнішній поручень.

Сходи на всі випадки життя

Сходи на другий поверх, представлені в даному розділі, повністю відповідають вимогам домовласників до сучасних сходів. Ці практичні та довговічні товари чудово вписуються в інтер'єр сучасних котеджів та двоярусних елітних квартир. У розділі представлені залізні, дерев'яні та комбіновані конструкції драбин для виходу на другий поверх або, наприклад, житлове приміщення під дахом будинку.

На відміну від маршових сходових блоків моделі, представлені в розділі, займають мало місця, мають полегшену конструкцію. Відповідно, ціна цих сходів для другого поверху нижча за маршеві конструкції.

У розділі представлені сходи:

  • прямі;
  • гвинтові;
  • одноопорні;
  • багатоопорні;
  • для внутрішнього застосування;
  • для зовнішнього застосування.
Звертаємо увагу, частина представлених моделей може бути адаптована під висоту приміщення. Це стосується насамперед модульних набірних моделей, висота яких регулюється кількістю застосованих секцій. Висота дерев'яних драбин адаптується шляхом відпилювання нижньої частини. Крім того, при встановленні прямих сходів можна в деяких межах змінювати кут їх нахилу, що також впливає на кінцеву висоту конструкції.

Є питання?