compare

Снігозатримувачі в інтернет-магазині

Усього товарів: 6

Подковка

Подковка

від 16.50 грн/шт.

Снегорез

Снегорез

від 48.45 грн/шт.

Снегоупор прямой

Снегоупор прямой

від 54.32 грн/м.п.

Снегорез MAX

Снегорез MAX

від 196.20 грн/шт.

Трубчатый

Трубчатый

від 283.90 грн/м.п.

Решётчатый

Решётчатый

від 722.50 грн/м.п.

Снігозатримувачі

Снігозатримувачі - єдиний надійний варіант захисту від неконтрольованого сходження снігу похилих дахів! Падіння великої маси снігу навіть із висоти другого - третього поверху представляє серйозну небезпеку для людей, що проходять внизу. Тяжкі мокрі брили можуть пошкодити припарковані автомобілі, малі архітектурні форми, молоді дерева і кущові насадження, розташовані біля будинку. Тип і конструкція снігозатримувача залежить як від виду покрівлі, так і від таких параметрів як: середня кількість осаду, що випадає, максимальна висота снігового покриву і навіть швидкість його снігу.

В даний час застосовуються такі види снігозатримання:

  • снігобар'єри;
  • блокуючі огорожі;
  • снігостопори;
  • снігостопи;
  • снігозатримувачі;
  • снігоупори.

Назва кожного захисту відповідає її функціональному призначенню. Наприклад, блокуючі огородження повністю перешкоджає руху опадів. А ось снігорізи - навпаки, сприяють сходження, але подрібнює, що безпечніше.

Ми реалізуємо та монтуємо снігозахист усіх типів.

Наші снігорізи орієнтовані на матеріали з керамічної, цементно-піщаної та металочерепичної покрівлі. Всі ці матеріали погано тримають опади, і вони лавиноподібно злітають униз. Крім потенційної небезпеки для людей і припаркованих автомобілів, снігова лавина може знести антени, розтяжки, пошкодити легкі димарі, обірвати водостоки та інші елементи даху, що виступають.

Є питання?