compare

Покрівельні матеріали в інтернет-магазині

Покрівельні матеріали

Облаштування покрівлі є одним із найважливіших етапів будівництва будівлі. Адже від покрівельної конструкції безпосередньо залежить надійність, довговічність та рівень комфорту споруди. Якщо покрівля протікатиме, у приміщенні завжди буде підвищений рівень вологості та неприємний запах.
Покрівля – невід'ємна частина будь-якої будівлі. Як і стіни з фундаментом, покрівельна конструкція покликана захищати споруду від будь-яких зовнішніх зазіхань. У деяких випадках покрівля може виконувати ще й низку додаткових функцій, наприклад оглядової тераси, посадкового майданчика для вертольота або навіть обсерваторії.

Облаштування покрівлі є одним із найважливіших етапів будівництва будівлі. Адже від покрівельної конструкції безпосередньо залежить надійність, довговічність та рівень комфорту споруди. Якщо покрівля протікатиме, у приміщенні завжди буде підвищений рівень вологості та неприємний запах.

Надійність покрівельної конструкції повністю залежить від використовуваних матеріалів. Інтернет магазин RoofUA пропонує весь перелік покрівельної продукції. У нас ви знайдете все необхідне для облаштування простих та багаторівневих дахів, з односхилим та багатосхилим конструкціями, з різними рівнем нахилу та схемою пристрою основи.

Вибираючи покрівельний матеріал, зверніть увагу на таку продукцію:
  • черепиця із кераміки;
  • черепиця на основі бітуму;
  • металочерепиця;
  • черепиця із композитних матеріалів;
  • піщано-цементна черепиця.
Зрозуміло, не завжди можна і раціонально використовувати черепицю. Саме для таких ситуацій у нашому асортименті є такі матеріали для покрівлі даху:

  • сланцева покрівля;
  • покрівля з фальцю;
  • покрівельний профнастил;
  • шифер;
  • руберойд.
На вибір покрівельного матеріалу впливають безліч факторів: несуча здатність крокв, стін та фундаменту; кут ухилу покрівлі; ступінь складності покрівельної конструкції; тип основи та інші. Не слід забувати і про ціни на покрівельні матеріали.

У паспорті будь-якої будівлі можна знайти інформацію про допустиме навантаження на крокви. Хороший дах повинен впевнено витримувати 25 кг ваги на кожен квадратний метр. До такої покрівлі можна застосовувати будь-який покрівельний матеріал, навіть сланець (середня вага квадратного метра становить більше 20 кг). Якщо покрівля не відрізняється високою здатністю, що несе, то найкраще використовувати щось максимально легке. Оптимальним рішенням може бути черепиця на основі композитних матеріалів. Якщо ж бюджет обмежений, можна придивитися до плоских варіантів покрівлі (класичний рулонний гідроізол тощо. буд.).

Якщо ви не знаєте напевно, яку купити покрівлю, фахівці RoofUA нададуть професійні консультації щодо вибору оптимальних покрівельних матеріалів. У нас можна придбати покрівельні матеріали з доставкою безпосередньо на ваш об'єкт.

Індивідуальний підхід при підборі покрівельних матеріалів

Кожна покрівельна конструкція має унікальні особливості. Саме тому вибору покрівельних матеріалів потрібно приділяти першочергове значення. Якщо матеріали будуть підібрані невірно, то покрівля може не впоратися з виконанням покладених на неї функцій.

Центр покрівельних систем RoofUA пропонує повний спектр послуг з вибору та монтажу покрівельних матеріалів. Фахівці нашої компанії готові виїхати на об'єкт замовника та зробити всі необхідні виміри. Подальшим кроком стане влучний розрахунок необхідного обсягу матеріалів. Якщо цього вимагає ситуація, наші співробітники проведуть монтаж покрівлі під ключ або ж проконтролюють якість роботи стороннього підрядника. Ми пропонуємо найвигідніші ціни на покрівельне покриття в Україні.

Доставка по всій Україні

Інтернет-магазин RoofUA працює на ринку покрівельних матеріалів вже понад 18 років. За цей час ми встигли відкрити безліч торгових представництв та філій. Сьогодні ми обслуговуємо будівельні майданчики по всій Україні. Наші будматеріали замовляють у Дніпрі, Одесі, Києві, Запоріжжі та багатьох інших містах. Придбану продукцію можна забрати також самовивозом.

Є питання?