compare

Фальцева покрівля в інтернет-магазині

Усього товарів: 6

Novatik Click

Novatik Click

від 0.00 грн/м.кв.

Фальц с микрорибером

Фальц с микрорибером

від 585.00 грн/м.кв.

Фальц без микрорибера

Фальц без микрорибера

від 585.00 грн/м.кв.

Ruukki Classic 30/Polyester Matt Basic

Ruukki Classic 30/Polyester Matt Basic

від 676.05 грн/м.кв.

Ruukki Classic 40/Purex

Ruukki Classic 40/Purex

від 740.88 грн/м.кв.

Ruukki Classic 50/Pural Matt

Ruukki Classic 50/Pural Matt

від 872.41 грн/м.кв.

Фальцева покрівля

На відміну від інших видів покрівлі, які зазвичай називають виходячи з виду матеріалу, дах називається за способом з'єднання між собою металевих листів - фальц або фальцевий замок. Цей спосіб використовується багато сотень років та дозволяє робити якісні герметичні покрівлі складної форми. Використовують два основні види фальця – лежачий та стоячий. Перший дозволяє з'єднати листи впоперек напрямку стоку води і не перешкоджає її перетіканню через з'єднання, другий - вздовж і спрямовує потоки води в потрібну сторону.

Фальцеву покрівлю виготовляють із листів чи рулонів різних металів – міді, алюмінію, сталі, титано-цинкового сплаву. Залежно від матеріалу, відрізнятиметься зовнішній вигляд та експлуатаційні якості.

Останнім часом набули поширення готові фальцеві панелі, які вже мають підготовлені елементи стикування, тому монтуються швидко, легко, зручно та надійно. Це рішення відповідає сучасній тенденції до економії робочого часу під час монтажу за рахунок максимальної підготовки матеріалів в умовах виробництва.

Фальцева покрівля: переваги та недоліки

Переваги фальцевої покрівлі:

 • Невелика вага та низьке навантаження на конструкції даху.
 • Виготовляється із негорючих металевих листів, що сприяє протипожежній безпеці.
 • Гладка поверхня з напрямними ребрами - вода стікає швидко і не затримується, при цьому напрям стоку задано ребрами, що дозволяє правильно працювати водостічній системі.
 • Можливість покрити поверхню будь-якої форми.
 • Тривалий термін служби – залежно від матеріалу – від 20 до 150 років.
 • Широкий вибір варіантів зовнішнього вигляду.
 • Для міді, алюмінію – дуже висока корозійна стійкість.
 • Широкий вибір розмірів панелей.
 • Широкий асортимент аксесуарів – системи вентиляції, водостоку, снігозатримання тощо.

Недоліки:

 • Висока теплопровідність, вимагає хорошої теплоізоляції і призводить до утворення льоду і т.д.
 • Необхідно застосовувати пристрої для снігозатримання, інакше сніг скочується з гладкого даху і становить небезпеку для людей та цінностей.
 • Погана шумоізоляція, характерна всім металевих дахів.
 • Необхідність встановлювати громовідведення.

Фальцева покрівля у Харкові з доставкою по Україні.

Вирішивши купити фальцеву покрівлю вам знадобиться провести аналіз можливих варіантів матеріалів і придбати всі необхідні комплектуючі. Для цього потрібен досвідчений інженер із практичним досвідом розрахунку та монтажу фальцевої покрівлі. Звертайтеся до наших спеціалістів та отримайте повну та точну консультацію про те, які краще купити фальцеві панелі та комплектуючі, які вам знадобляться. Ми підберемо покрівлю за оптимальною ціною, далі витрати залежать від доставки та монтажу. Наша компанія допоможе вам скоротити їх забезпечивши доставку своїм транспортом з досвідченими водіями до Києва, Запоріжжя, Дніпра, Одеси або будь-якого іншого міста України. Наші монтажники зможуть встановити покрівлю швидко та з гарантією якості. Якщо вам сподобалася фальцева покрівля, купити її найкраще у перевіреної та надійної компанії – RoofUA.

Є питання?