compare

Плоска покрівля в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 3

Flagon SR

Flagon SR

від 468.00 грн/м.кв.

Flagon BSL

Flagon BSL

від 468.00 грн/м.кв.

Flagon SV

Flagon SV

від 585.00 грн/м.кв.

Плоска покрівля

ПВХ мембрана для покрівлі - це сучасний покрівельний матеріал, призначений для влаштування плоскої покрівлі, що експлуатується. Для їх виготовлення застосовують термопластичний полівінілхлорид. Цей матеріал поєднує властивості, які дозволяють застосовувати його в широкому діапазоні умов експлуатації. Традиційним матеріалом для влаштування плоских покрівель був руберойд. Однак його низька надійність і малий термін служби змусив виробників підбирати якісніші матеріали.

Мембранна покрівля відрізняється низьким теплопоглинанням, що дозволяє заощадити на кондиціонуванні приміщень влітку і відмінною паропроникністю, яка дає можливість укладати матеріал на старе покриття, якщо воно збереглося.

Різні види мембран ПВХ для покрівлі дозволяють влаштовувати гідроізоляцію з різними способами кріплення матеріалу - механічним, баластовим або клейовим. Для вирішення особливих завдань з виготовлення деталей покрівлі використовується жерсть, покрита поліхлорвінілової мембраною. Такий матеріал дозволяє виготовляти довговічні та якісні деталі, які на вигляд відповідають основному матеріалу ПВХ покрівлі.

ПВХ мембрана – переваги та недоліки

ПВХ покрівля дозволяє влаштовувати плоскі покрівлі нових об'єктів, що експлуатуються, і замінювати собою старі покрівельні матеріали з незадовільною надійністю.

Серед головних переваг сучасної ПВХ мембрани для покрівлі – висока надійність, тривалий термін служби без необхідності ремонту, відмінна поєднання зі старими покрівельними матеріалами, просте та безпечне укладання та кріплення різними способами. Це особливо важливо враховуючи численні випадки пожеж під час монтажу чи ремонту покрівель з руберойду, що супроводжувався використанням відкритого вогню. Мембрана покрівельна укладається та закріплюється за допомогою механічного кріплення – тоді вона має більш міцний армуючий шар, баластного кріплення, коли на неї укладається шар матеріалу, наприклад гравію, який також захищає мембрану від зовнішніх впливів, або клейовим способом – за допомогою клею на підготовлену основу.

Важливо пам'ятати, що якщо вся покрівля або її частина використовується для переміщення людей, то в цих місцях мембрана має бути захищена додатковим шаром спеціального матеріалу, інакше її надійність під загрозою. Матеріал для влаштування пішохідної зони має спеціальну фактуру поверхні, яка знижує ризик ковзання та підвищує безпеку переміщення людей по ній.

Серед нечисленних недоліків мембранної покрівлі - відносно висока вартість конструкції, яка може бути в 1.3-1.5 рази вищою за доступніші аналоги. Цей недолік з лишком компенсується тривалим терміном служби і при оцінці загальної вартості експлуатації такий вид покриття як мінімум не поступається дешевшим на перший погляд аналогам. Ще один недолік - недостатня стійкість до бітуму і органічних розчинників, що змушує дотримуватися запобіжних заходів у процесі виконання робіт на даху. Іноді це спричиняє труднощі, особливо у некваліфікованого персоналу.

ПВХ мембрана для покрівлі у Харкові з доставкою по Україні

При покупці мембранної покрівлі, як і будь-якого іншого високотехнологічного матеріалу, на перше місце виходить компетентність постачальника та монтажника покрівлі, адже навіть найпрогресивніший матеріал може бути зіпсований під час перевезення чи монтажу. Компанія RoofUA виконує високоякісний монтаж ПВХ мембрани для покрівлі у всіх великих містах України – Дніпро, Одеса, Харків, Київ, Запоріжжя, а також у будь-якому іншому населеному пункті України.

Забезпечує доставку матеріалів на об'єкт власним спеціально обладнаним транспортом, який гарантує збереження матеріалу та унеможливлює його пошкодження при перевезенні. Для цього залучаються досвідчені водії, знайомі зі специфікою вантажу, що перевозиться.

Купуючи мембранну покрівлю у компанії RoofUA ви отримуєте високоякісні матеріали за помірною ціною,

а головне – співпрацюєте із професіоналами. Їхні компетенції дозволяють розробити, змонтувати та експлуатувати покрівлю з мінімально необхідними витратами, своєчасно та надійно незалежно від складності поставленого завдання, а значить бути спокійним за зроблену роботу.

Є питання?