compare

Roto designo r45 k

Roto designo r45 k
  • Roto designo r45 k

Цена:

  • 7827.75 грн/шт.

Артикул: 0

Доступні варіанти:
Кількість
+
  • Опис
  • Характеристики

Roto designo r45 k ціна в інтернет-магазині

Мансардне вікно Roto Designo R45 призначене для використання в утеплених мансардних приміщеннях житлового і нежитлового типу. Монтується прямо в покрівельне покриття, нахил якого становить від 20 до 60 градусів. Інші кути нахилу небажані, оскільки при цьому порушуються технологічні вимоги та можливе піддування та затікання вологи по бічній лінії пристрою.
Конструкція
Вікно Roto Designo R45 збирається з оригінального 3-х камерного німецького ПВХ профілю Aluplast або аналогічного. Повна індиферентність ПВХ до атмосферних дій забезпечує конструкції пристойну довговічність.
Для забезпечення енергоефективності застосовується відповідний склопакет із аргоновою атмосферою. Пакети збираються в аргоновій атмосфері, що гарантує чистоту наповнення та надійну герметизацію теплонепроникного прошарку.
Мансардне вікно Roto Designo R45 відкривається шляхом обертання навколо горизонтальної осі, розташованої посередині висоти рами. На думку виробника, вісь відкривання повинна розташовуватися на 5 см вище за зростання людини. Замок вікна – триточковий. Відкривається та закривається однією віконною ручкою на стулці.
Мансардное окно
Ось открывания 1/2 висоти вікна
Расположение ручки Знизу
Дистанционное управление Ні
Производитель Roto
Страна производитель Німеччина
гарантия, лет (год) 15

Вас може зацікавити

Є питання?