compare

Газоблок в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 2

UDK D400

UDK D400

від 2620.00 грн/м.куб.

Aeroc D400

Aeroc D400

від 2790.00 грн/м.куб.

Газоблок

Газоблок - це офіційна назва сучасного інноваційного матеріалу на основі бетону, що відрізняється наявністю великої кількості внутрішніх порожнин, що робить його дуже легким без шкоди міцності та довговічності. Назва матеріалу є скороченням від газонаповнених бетонних блоків, що відображає його суть і будову.

Історія створення

Офіційно прийнято вважати, що батьківщиною появи газопінобетону є Швеція. Зафіксовано факт, що в 1914 році був розроблений новий склад суміші на основі цементу, піску, вапна та алюмінієвої пудри, яка, при додаванні води, вступала в реакцію з утворенням великої кількості газу, що виділяється. При застиганні бетон зберігав свою пористість, не сильно втрачаючи при цьому у своїй міцності. Після патентування технології скандинавські виробники будівельних матеріалів одразу взяли її на озброєння та налагодили серійний випуск готових виробів із спіненого бетону. У процесі вдосконалення та розвитку технології з'явилися сучасні піноблоки, які стали дуже гідною заміною на традиційну цеглу. В даний час найдосконалішим типом пористого бетону вважається автоклавний пінобетон, який придатний для будь-яких будівельних робіт з урахуванням його фізичних та технічних характеристик.

Переваги газоблоків

Газоблок із бетону успадкували всі найкращі материнські переваги. Цей матеріал має такі якості:

  • висока міцність;
  • стійкість до високих та низьких температур;
  • стійкість до ультрафіолетового випромінювання, кислотних дощів, різних природних біохімічних впливів;
  • абсолютна негорючість та висока вогнестійкість;
  • низька питома вага;
  • висока теплоефективність;
  • високі звукоізоляційні властивості.
У європейському будівництві газоблок активно застосовують уже понад 50 років. Незважаючи на те, що в Україні ця технологія також існує вже кілька десятиліть, масове застосування газоблоку розпочалося лише 5-7 років тому. Однак, враховуючи переваги, легкість застосування та низьку кінцеву вартість будівництва, газоблок все активніше завойовує ринок і вже суттєво потіснив у цій ніші будівельну цеглу.

Стіни та інші будівельні конструкції з газоблоку дуже легкі, що дозволяє заощаджувати на матеріалі фундаменту. Для підвищення довговічності таких будівель кладку із газоблоку оштукатурюють або покривають вологостійким покриттям. Такі стіни витримують досить велике вагове навантаження, що дозволяє використовувати газоблок для низькоповерхового будівництва як основний будівельний матеріал. При зведенні багатоповерхівок газоблок використовують для будівництва перегородок і стін, що не несуть.

Є питання?