compare

Про нас

Про компанію

Компанія RoofUa знаходиться на ринку будівельних матеріалів понад двадцять чотирьох років і за цей час набула позитивної репутації серед більшості постачальників стінових матеріалів та покрівельної продукції. Головний офіс компанії розташований у Харкові із широкою мережею представництв по Україні.

Наші сильні сторони:

  • Експертиза у покрівельній справі;
  • Широкий асортимент продукції;
  • Гнучке ціноутворення.

Для наших клієнтів ми завжди готові надати рекомендації щодо проведення правильних вимірів матеріалів для покрівлі та фасадів, а також щодо їх монтажу.

Компанія обирає лише надійних партнерів для співпраці. Зокрема, з 2007 року RoofUa є офіційним дистриб'ютором керамічної черепиці Tondach, якість якої вже багато хто оцінив. На всю продукцію надається гарантія 33 роки, що підтверджує якість сплаченого товару. Також RoofUa має 6 сертифікатів від відомого виробника Ruukki, що свідчить про якість нашої роботи та допомогу клієнтам у підборі якісного та недорого матеріалу.

Як ми працюємо

Проектування. Спеціалісти RoofUa здійснять для Вас прорахунок усіх необхідних параметрів проекту. Зокрема, якщо в процесі створення ескізу Вам захочеться змінити кут нахилу даху або конфігурацію, допомога професіонала просто обов'язкова.

Вибір покрівельного матеріалу. Наші фахівці підготують рекомендації щодо підбору покрівельного матеріалу, який оптимально підходить Вашій будівлі або будинку. Наші дипломовані фахівці нададуть Вам необхідні консультації для вибору оптимального рішення.

Візуалізація. Нерідко для ухвалення рішення просто потрібна візуалізація об'єкта. Наші спеціалісти створять для Вас детальну 3-D модель, яка дозволить Вам вибрати найкраще рішення.

Вибір виконавців. Наші консультанти допоможуть підібрати відповідальну та досвідчену будівельну бригаду, яка якісно втілить у життя покрівлю Вашої мрії. Якщо Ви представляєте покрівельну бригаду та бажаєте покращити навички своїх підопічних – RoofUa пропонує навчальні семінари. Детальний опис сучасних методик та технологій у простому та зрозумілому викладі спікерів допоможе бути в курсі останніх будівельних новацій та досягнень.

Доставка матеріалів. Ми доставимо товар до будь-якої точки України в найзручніший час. Достатньо обговорити всі деталі з нашим менеджером. Ваша покрівля буде у вказаному місці вчасно, цілою та неушкодженою.

Наші ціни

Ціновий діапазон RoofUa – досить широкий, що дозволяє підібрати будівельний матеріал за заздалегідь обраними критеріями та бюджетом. Фахівці компанії завжди нададуть вичерпну консультацію і розкажуть про основні технічні характеристики матеріалу, що зацікавив.

Для наших клієнтів ми пропонуємо на постійній основі такі акції:

  • В будь-який сезон ви можете придбати покрівельний матеріал за сучасними цінами. Тобто Ви оплачуєте ціну за матеріал і ціни «замерзають» до потрібного сезону.
  • Коли немає грошей на дах, а без даху не можна – RoofUa знову приходить на допомогу. З нашою допомогою Ви можете взяти кредит на покрівлю та повернути її вартість частинами відповідно до умов підписаного договору.

Які прагнення компанії?

  • По-перше, RoofUa - єдина компанія, яка на 100% здатна відповідати запитам споживача з урахуванням вимог сучасного ринку будматеріалів. І це не перебільшення. Адже за 24 роки роботи компанія зуміла запропонувати своїм клієнтам не лише величезний асортимент якісного матеріалу, а й послуг у сфері будівництва.
  • По-друге, RoofUa - сучасна компанія, здатна запропонувати покупцеві будь-які необхідні консультації технічного характеру. Серед них перше місце займають рекомендації щодо проведення правильних вимірів матеріалів для покрівлі та фасадів, а також щодо їх монтажу. Такі послуги не лише заощаджують бюджет покупця, а й дозволяють уникнути типових помилок під час встановлення придбаного матеріалу, що продовжує термін корисної експлуатації.

Якщо ви шукаєте якісний будматеріал за доступною ціною — купуйте його в RoofUa. Не пожалієте!