compare

Сходи на горище в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 28

Bukwood ECO ST

Bukwood ECO ST

від 3000.00 грн/шт.

Bukwood ECO Mini

Bukwood ECO Mini

від 3200.00 грн/шт.

Bukwood ECO Long

Bukwood ECO Long

від 3400.00 грн/шт.

Bukwood ECO Metal

Bukwood ECO Metal

від 3450.00 грн/шт.

Fakro LWS Smart

Fakro LWS Smart

від 3655.00 грн/шт.

Bukwood Compact Mini

Bukwood Compact Mini

від 3900.00 грн/шт.

Fakro LWK komfort

Fakro LWK komfort

від 4165.00 грн/шт.

Bukwood Compact Long

Bukwood Compact Long

від 4200.00 грн/шт.

Bukwood Compact Metal

Bukwood Compact Metal

від 4250.00 грн/шт.

Сходи на горище

Горище в заміському котеджі може стати найулюбленішим місцем у всьому будинку. Якщо облаштувати це приміщення з комфортом – ви та ваші близькі полюбите вечори «під дахом». Насамперед потрібно забезпечити безпечне піднесення і вже потім займатися внутрішнім оздобленням другого житла.

Найідеальнішим варіантом є установка горищних сходів, які не доведеться щодня вносити в будинок при необхідності. Це оптимальне рішення, яке ідеально впишеться в інтер'єр внутрішніх приміщень.

Горищні сходи виготовляють найкращі виробники дерев'яних конструкцій. Такий елемент будинку відрізняється надійністю, міцністю та стійкістю до деформації. Ви не будете більше відчувати незручностей, прагнучи внести розкладну драбину в будинок крізь дверні отвори та вузькі коридори. Складні горищні сходи складаються за пару хвилин і не заважають ходьбі поверхом, гарантуючи безпеку навіть маленьких членів сім'ї.

Останнім часом на ринку з'явилися моделі з утеплювачем люка. В результаті ви отримуєте конструкцію, яка дозволяє провести утеплення кришки люка, щоб у холодні сезони на горищі було так само тепло, як і в інших кімнатах. Як утеплювач можна використовувати пінопласт, який часто облицьований з двох сторін матеріалом МДФ (дерево-волокниста плита).

Є питання?