compare

Бітумна черепиця в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 60

Shinglas Фінська

Shinglas Фінська

від 212.00 грн/м.кв.

Подкладочный ковер Katepal

Подкладочный ковер Katepal

від 250.19 грн/м.кв.

Döcke Simple Сота

Döcke Simple Сота

від 262.55 грн/м.кв.

Döcke Simple Тетріс

Döcke Simple Тетріс

від 262.55 грн/м.кв.

Shinglas Ранчо

Shinglas Ранчо

від 265.00 грн/м.кв.

Shinglas Класик Кадриль Соната

Shinglas Класик Кадриль Соната

від 272.00 грн/м.кв.

Shinglas Класик Кадриль Аккорд

Shinglas Класик Кадриль Аккорд

від 272.00 грн/м.кв.

Döcke Simple Кольчуга

Döcke Simple Кольчуга

від 277.83 грн/м.кв.

Shinglas Ультра Фокстрот

Shinglas Ультра Фокстрот

від 291.00 грн/м.кв.

Бітумна черепиця

Битумная черепица

Матеріали, що згодом стали основою для бітумної черепиці, почали з'являтися в США ще в 19 столітті. Вони були схожі на руберойд, випускалися як полотен з урахуванням картону чи інших матеріалів. Їх значним недоліком була низька еластичність та непридатність для створення покрівлі складної форми. Пізніше виникла ідея нарізати матеріал у вигляді окремих пластин, які укладалися аналогічно традиційній черепиці на суцільну основу з дерева, а пізніше – з більш сучасних матеріалів. ринку. Гнучка покрівля дозволила створювати складні та стійкі до деформацій покриття, давши імпульс розвитку архітектури в тому вигляді, як ми можемо бачити зараз.

У Європі традиційно була поширена пласка керамічна черепиця. Поява бітумної черепиці була прихильно прийнята європейськими споживачами через високу надійність і зовнішній вигляд, який був схожий на традиційні рішення.

Переваги та недоліки бітумної черепиці

Бітумна черепиця - надійний та довговічний покрівельний матеріал. До її складу входить три основні компоненти, кожен із яких виконує свою функцію. Склополотно забезпечує міцність і гнучкість, бітум – гідроізолюючі властивості, низьке водопоглинання та довговічність, мінеральна присипка – захищає від механічних впливів та ультрафіолетових променів. Завдяки такій комбінації матеріалів термін служби бітумної черепиці може сягати 100 років.

Важливою особливістю є здатність бітумної черепиці поглинати шум від дощу та граду – особливо ця властивість проявляється у малоповерхових житлових будинках. Виші діти зможуть спокійно спати будь-якої негоди.

У числі недоліків бітумної черепиці - необхідність влаштовувати суцільну основу з дерева або дерев'яних плит, при цьому основа повинна бути такою ж довговічною. Вибираючи таке покриття, як бітумна черепиця, ціна може стати негативним фактором, але оцінивши витрати на експлуатацію покрівлі в довгостроковій перспективі можна зрозуміти, що таке рішення економічно виправдане.

Доставка бітумної черепиці по всій Україні

Наші фахівці допоможуть вибрати матеріал таким способом, щоб максимально якісно та економно вирішити саме ваше завдання, адже матеріали різних виробників відрізняються своїми властивостями та ціною.

Якщо ви вирішили купити м'яку покрівлю, важливим питанням є доставка. Не дотримуючись ряду правил поводження з матеріалом можна пошкодити його. Компанія RoofUa може допомогти з професійним та відповідальним рішенням цього питання. Ми маємо в своєму розпорядженні команду досвідчених водіїв і спеціально підібрану техніку, яка дозволяє виконати перевезення з мінімальними витратами і досягти повної безпеки вантажу. Ви можете замовити доставку як в одне з великих міст - Харків, Дніпро, Одеса, Київ, Запоріжжя, так і найвіддаленішу точку на карті України.

Якщо у вас є досвід і можливості організувати перевезення самостійно, ми будемо раді відвантажити продукцію з нашого складу, забезпечивши вам максимально зручні умови одержання. кваліфікованого монтажу.

Є питання?