compare

Керамічна черепиця в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 21

Creaton Titania

Creaton Titania

від 536.54 грн/м.кв.

Meyer-Holsen Tandem

Meyer-Holsen Tandem

від 626.02 грн/м.кв.

Creaton Koda

Creaton Koda

від 676.51 грн/м.кв.

Roben Monzaplus

Roben Monzaplus

від 712.23 грн/м.кв.

Roben Piemont

Roben Piemont

від 760.40 грн/м.кв.

Meyer-Holsen Vario Zwilling

Meyer-Holsen Vario Zwilling

від 799.45 грн/м.кв.

Tejas Borja TB-12

Tejas Borja TB-12

від 966.78 грн/м.кв.

Braas Рубін 9 V

Braas Рубін 9 V

від 986.77 грн/м.кв.

Roben Bergamo

Roben Bergamo

від 997.81 грн/м.кв.

Керамічна черепиця

Керамическая черепица

Керамічна черепиця – традиційний класичний варіант, який подобається багатьом. Цей дах надає будівлі вишуканості та радує широким асортиментом кольорів. Матеріал отримують шляхом спеціального випалу глини, яка не вбирає вологу та стійка до механічних пошкоджень та вогню. Тому така покрівля справді вважається надійним захистом внутрішніх приміщень.

Натуральна керамічна черепиця не вимагає ремонту і має тривалий період експлуатації. За даними досліджень вчених, ця покрівля може простояти навіть сто років. Більше того, конструкція дає можливість замінити деформовані ділянки без розбору даху.

Будівельний ринок пропонує безліч варіантів черепиці з кераміки в будь-якій формі. Найбільш поширеними вважаються «бобровий хвіст», пазова та s-подібна черепиця, а також «мунк-нунн» («монах-монашка»). Однак найбільшу популярність серед усіх існуючих типів завоювала керамічна черепиця «бобровий хвіст». По-перше, вона укладається у вигляді лусочок, що гармонійно наголошує на незвичайному стилі будівлі. По-друге, надає покрівлі королівський шик через хитромудрість малюнка.

Глиняна черепиця: основні переваги

До переваг черепиці з глини відносять такі характеристики:

  • відмінну звукоізоляцію від шуму дощу, граду та вітру;
  • високу вогнестійкість;
  • відсутність можливості накопичувати статичну електрику;
  • простоту монтажу.

Такий матеріал ідеально підходить як для реставрації старих дахів, так і для монтажу нових. Черепиця керамічна, фото якої можете подивитися на нашому сайті, надає будівлі респектабельності та розкоші. Тому її часто використовують як покрівлю для заміських котеджів.

Більш того, такий дах з упевненістю можна зарахувати до найбільш екологічних видів будівельних матеріалів. Адже обпалена глина не містить сторонніх домішок хімічного (синтетичного) характеру.

Якщо ви вибрали натуральну черепицю — довіртеся досвіду професіоналів під час її укладання. Адже вага цього матеріалу досить відчутна, а виконання правила монтажу поверх несучої конструкції вимагає дотримання особливої ​​обережності, що під силу тільки фахівцям.


У Roofua наші фахівці допоможуть підібрати якісну керамічну черепицю за найнижчою ціною від найкращих виробників. Звертайтесь вже сьогодні!

Є питання?