compare

Підпокрівельна плівка в інтернет-магазині

Виробники:
Усього товарів: 36

Стрічка Т-2

Стрічка Т-2

від 3.12 грн/м.п.

Стрічка Alutex АЛ-1

Стрічка Alutex АЛ-1

від 7.46 грн/м.п.

Стрічка Lipex К-2

Стрічка Lipex К-2

від 11.20 грн/м.п.

Стрічка У-1

Стрічка У-1

від 15.61 грн/м.п.

Стрічка М-2

Стрічка М-2

від 21.38 грн/м.п.

Стрічка UNI

Стрічка UNI

від 22.05 грн/м.п.

Стрічка М-1

Стрічка М-1

від 25.45 грн/м.п.

Стрічка К2Ш

Стрічка К2Ш

від 26.47 грн/м.п.

Паробарьер H110

Паробарьер H110

від 29.86 грн/м.кв.

Підпокрівельна плівка

Гидроизоляционная подкровельная пленка для кровли позволяет предотвратить намокание кровельной конструкции. Она надежно защищает крышу от негативного действия окружающей среды, в частности, обильных осадков после дождя, образования конденсата при резком перепаде температуры.

 Гідроізоляційна підпокрівельна плівка для покрівлі дозволяє запобігти намоканню покрівельної конструкції. Вона надійно захищає дах від негативної дії навколишнього середовища, зокрема, опадів після дощу, утворення конденсату при різкому перепаді температури.

Щоб не говорили виробники, а матеріали для дахів навіть найкращої якості не на 100% стійкі до вологи. Крім того, монтаж не дає гарантованої герметичності на окремих ділянках. Це призводить до задування вітром під матеріал крапель дощу або пластівців снігу. Додатковим захистом у таких випадках і виступає підпокрівельна перетинка.

Підпокрівельний целофан дає можливість випаровуватися волозі, якщо у внутрішніх приміщеннях занадто жарко. У результаті водяна пара швидко виводиться з покрівельної сировини, не дозволяючи їй деформуватися.

Майже всі паро гідроізоляційні плівки продають у рулонах, що полегшує їх транспортування. Однак за технічними та експлуатаційними властивостями вони суттєво відрізняються. Насамперед, відмінність полягає у рівні та характері паропроникності.

Що стосується високопаропроникних виробів, то такі мембрани найчастіше випускаються в сірому, білому, зеленому, блакитному і навіть червоному кольорах. У більшості випадків такі мембрани складаються з 4 шарів і армовані спеціальною сіткою з поліетиленового або поліпропіленового волокна.

Є питання?